Preskočiť na obsah
Ján Slúka ml.

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Ján Slúka ml.

Ťažba dreva

Obec
Horné Mladonice
Od roku
2017
IČO
50 684 469

Ján Slúka ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
962 43 Horné Mladonice
Na trhu od
12. januára 2017
IČO
50 684 469
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Slúka ml.

Ján Slúka ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horné Mladonice. Podniká od 12. januára 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Slúka ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 684 469
Dátum vzniku
12. januára 2017
Miesto podnikania
962 43 Horné Mladonice
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-26125
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.20)
Ťažba dreva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Slúka ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Slúka ml.?

Miesto podnikania je v obci 962 43 Horné Mladonice.

Čím sa Ján Slúka ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ťažba dreva“ (02.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Aké je IČO – Ján Slúka ml.?

IČO je 50 684 469.

Odkedy podniká Ján Slúka ml.?

Podnikanie začalo 12. januára 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Slúka ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-sluka-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.